Müükapartment
4-room apartment in Nieuwpoort
429 000 €
2648 €/m²
Recollettenstraat 18 bus 0201, 8620, Nieuwpoort
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
162 m²
Elamispind
175 m²
Krunt
13 m²
Terrass
Ehitusaasta1989
Korrus2 / 3
Asukoht
Recollettenstraat 18 bus 0201, 8620, Nieuwpoort
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
9 km22 minLennujaam
66 km2.9hHaridus
Lasteaed
8 km21 minKeskkool
18 km46 minÜlikool
16 km42 minRaamatukogu
100 m2 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m2 minToidupood
300 m5 minRestoran
0 m1 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
200 m4 minArst
300 m5 minHaigla
9 km25 minVeterinaaria
5 km14 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
3 km8 minKeskkond
Suurem tee
1,9 km30 minPhoto Tour