Müükapartment
Duplex with Two Terraces in Bilbao Intermodal Plaza
1 225 400 €
8280 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
148 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
21,6 m²
Terrass
Kirjeldus
This duplex features three bedrooms and three bathrooms, with a total of 148 m² constructed area. It includes two terraces, one of 14.58 m² on the first floor and another of 7.10 m² on the upper floor. The property is located in the Plaza Intermodal Bilbao, offering panoramic views and proximity to key city amenities.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus0
Turvalisus24/7
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
5 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
LähedalRand
5 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade

leisure room

dining room

pool area

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.