Müükapartment
Duplex with Terraces in Durningen
361 500 €
3000 €/m²
5
Toad kokku
120 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-bedroom, three-bathroom duplex features two terraces and a double garage. Situated in a small, intimate 12-unit copropriété in the heart of Kochersberg, it is located just 18 minutes from Strasbourg. The property, part of a fully renovated former farmhouse, offers modern amenities and is set to be delivered ready-to-move-in.
Ehitusaasta1900
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus0 / 3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: iadfrance.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
92 kWh/m²/yrB
Class B — 92 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
15 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
12 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
3 kmRestoran
LähedalKaubanduskeskus
18 kmPank
3 kmTervishoid
Apteek
3 kmArst
4 kmHaigla
10 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
11 kmKeskkond
Raudtee
3 kmPhoto Tour

living room

other room

bathroom

Duplex with Terraces in Durningen
361 500 €
3000 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
IAD France / Estelle Matter
Viide: 2026506
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.