Müükapartment
Duplex with Terrace near Aldán Beach
395 000 €
2438 €/m²
CANGAS, 36945
3
Magamistoad
2
Vannitoad
162 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
17 m²
Terrass
Kirjeldus
This duplex features three bedrooms and two bathrooms, with a 17 m² terrace. The property includes a living room, kitchen, and a private patio, situated near Aldán Beach with nearby restaurants and services.
Ehitusaasta2007
OmandTäis
KüteGaas
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: safti.es
Asukoht
CANGAS, 36945
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
10 km25 minLennujaam
16 km42 minHaridus
Lasteaed
1,2 km19 minÜlikool
8 km21 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1000 m15 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m2 minPank
400 m7 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
600 m9 minHaigla
9 km23 minVeterinaaria
7 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m7 minRand
100 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.