Müükapartment
Duplex with Terrace in Sprimont
399 000 €
2217 €/m²
Grand Route 19C 31
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
180 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
14 m²
Terrass
Kirjeldus
This duplex features three bedrooms and two bathrooms, with a total living space of approximately 180 m². The property includes a south-east oriented terrace of approximately 14 m², a modern kitchen with an open-plan living area, and a private parking space. Constructed in 2009, it boasts excellent condition, double-glazed PVC windows, and central heating with a PEB energy class 'B'.
Ehitusaasta2009
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrus2 / 1
Turvalisus24/7
Lisaomadused
Lift
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immovlan.be
Energiatõhusus
Energiaklass
130 kWh/m²/yrB
Class B — 130 kWh/m²/yr
Asukoht
Grand Route 19C 31
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
2,1 km5 minLennujaam
46 km2.0hHaridus
Lasteaed
1,8 km28 minAlgkool
6 km15 minKeskkool
8 km21 minÜlikool
11 km30 minRaamatukogu
2,1 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,6 km25 minToidupood
1,6 km24 minRestoran
1,8 km29 minKaubanduskeskus
14 km35 minPank
1,9 km29 minTervishoid
Apteek
1,3 km20 minArst
1,9 km30 minHaigla
2,1 km6 minVeterinaaria
6 km15 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
2,7 km7 minKeskkond
Suurem tee
2,2 km6 minRaudtee
2,0 km31 minPhoto Tour