Müükapartment
Duplex with Terrace in Puigcerdà
595 000 €
4542 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
131 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom duplex is located in the heart of Puigcerdà, near Plaza de Santa María. The property features a spacious living area with a fireplace and balcony, a modern kitchen with a practical bar, and a private terrace on the upper floor. Additional amenities include a parking space, trastero, and an elevator for convenience.
Ehitusaasta2024
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3
Energiaklass
42 kWh/m²/yrA
Class A — 42 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
8 kg CO²/m²/yrA
Class A — 8 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
90 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
27 kmRaamatukogu
LähedalRand
30 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.