Müükhouse
Duplex with Sea View in Lumio
699 000 €
7133 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
98 m²
Elamispind
Kirjeldus
This duplex apartment features two levels with a total of four bedrooms and two bathrooms. The ground floor includes a fully equipped kitchen opening to a living area, with access to a private, enclosed garden. The upper level, reached by a spiral staircase, offers three bedrooms, including a spacious attic room with a terrace and sea view, and a bathroom with WC. A secure, gated parking area is a...
Energiaklass
199 kWh/m²/yrD
Class D — 199 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
6 kmRaudteejaam
4 kmLennujaam
5 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
7 kmÜlikool
40 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
7 kmPank
6 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
6 kmRand

Duplex with Sea View in Lumio
699 000 €
7133 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Laforêt BASTIA - Laforêt LUCCIANA
Viide: 52689807
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.