Müükapartment
Duplex with Rooftop Terrace in Sartrouville
545 000 €
5860 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
93 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
30 m²
Terrass
Kirjeldus
This five-bedroom duplex apartment is located in a recent development near the centre of Sartrouville. It features a private rooftop terrace of over 30 m² with a 360° view, a south-facing balcony, and a spacious living area with an open-plan kitchen. Additional amenities include a cellar, parking space, and access to an elevator.
SeisukordVäga hea
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
8 kmLennujaam
24 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.