Müükapartment
Duplex with Mansard and Terraces in Parma
285 000 €
3519 €/m²
Via Ettore E Ugo Gennari 9, Parma
3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
81 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom duplex is located on the first floor with a mansard level, featuring terraces and a garage. The property includes a spacious living area with an open-plan kitchen, two terraces, and a modern bathroom with a shower. Additional amenities include a second bathroom with a jacuzzi, air conditioning, and a well-insulated structure, all in good condition.
Ehitusaasta2006
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus1 / 3
Asukoht
Via Ettore E Ugo Gennari 9, Parma
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,7 km26 minRaudteejaam
8 km20 minLennujaam
9 km23 minHaridus
Lasteaed
1,9 km30 minÜlikool
2,7 km7 minRaamatukogu
2,7 km7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,6 km7 minToidupood
2,6 km7 minRestoran
100 m2 minPank
5 km13 minTervishoid
Apteek
2,9 km7 minArst
2,5 km6 minHaigla
5 km13 minVeterinaaria
7 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
1,1 km17 minRand
18 km46 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.