One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Hispaania
  3. Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona
1 / 20
MüükKorter

Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

283 000 €
3631 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
77,9 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirre
Suund

Kirjeldus

This duplex apartment features three bedrooms, two bathrooms, and a spacious, bright dining room with access to a balcony. The property includes an independent kitchen, ample natural light, and is located in a quiet residential area of Eixample Sud, close to the city center. The building, constructed in 2004, is well-maintained and includes amenities such as air conditioning, a private parking spa...

Ehitusaasta2004
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus3
KüteGaas

Lisaomadused

Konditsioneer
Lift
Sisustatud köök
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: fotocasa.es

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

235 kWh/m²/a
E
Class E: 235 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

46 kg CO²/m²/a
E
Class E: 46 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
4 km
Lennujaam
6 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
Lähedal
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
12 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Elutuba - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

living room

Köök - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

kitchen

Magamistoad - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

bedroom

Toad - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

attic

Vannitoad - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

bathroom

Elutuba - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

living room

Toad - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

other room

Toad - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

other room

Vannitoad - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

bathroom

Magamistoad - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

bedroom

Toad - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

other room

Köök - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

kitchen

Toad - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

other room

Esik - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

hallway entrance

Toad - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

other room

Esik - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

hallway entrance

Toad - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

other room

Elutuba - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

living room

Toad - Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona

other room

Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona
Duplex with Balcony in Eixample Sud, Girona
283 000 €
3631 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Fotocasa
Avaldaja
FINQUES MUNS S C
Viide: 223090564
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.