Müükapartment
Duplex with Balcony and Terrace in Marianao
360 000 €
1682 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
214 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, three-bathroom duplex is located in Marianao, featuring a south-facing orientation. The property includes a spacious balcony, a terracita on the mezzanine, and is equipped with air conditioning, central heating, and double climalit windows for sound insulation. The building, constructed in 2004, is in good condition and includes an elevator.
Ehitusaasta2004
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
6 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
9 kmÜlikool
LähedalRand
9 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.