Müükapartment
Duplex Potential Apartment in Cachan
299 000 €
4041 €/m²
4
Toad kokku
74 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment, located on the top floor of a well-maintained building without an elevator, offers a spacious layout with potential for conversion into a duplex. It features a double living room with parquet flooring, a separate kitchen, and a hallway leading to two bedrooms, a bathroom, and separate toilets. The property includes a cellar and offers the possibility to expand by developing the att...
Ehitusaasta1957
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Korrus4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
6 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond

Duplex Potential Apartment in Cachan
299 000 €
4041 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1920726
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 20. jaan 2026 | 331 600 € | 4421 € / m² | Algne |
| 4. märts 2026 | 316 000 € | 4213 € / m² | -4.7% |
| 7. märts 2026 | 331 600 € | 4421 € / m² | +4.9% |
| 18. märts 2026 | 316 000 € | 4213 € / m² | -4.7% |
| 10. apr 2026 | 305 000 € | 4086 € / m² | -3.5% |
| 13. mai 2026 | 299 000 € | 3987 € / m² | -2.0% |