Müükapartment
Duplex Flat with Sea View in Capbreton
379 000 €
6649 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
57 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
Lääs
Suund
Kirjeldus
This three-room duplex flat features two bedrooms and two bathrooms. The property offers a sea and port view, a 10 m² west-facing heated loggia, and is situated on the fourth and top floor with lift access in a secure 1980s residence. The flat is located near Hossegor, within a 5-minute walk.
OmandTäis
Korrus4 / 6
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
19 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
17 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
10 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
4 kmPhoto Tour

Duplex Flat with Sea View in Capbreton
379 000 €
6649 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 25. dets 2025 | 399 000 € | 7000 € / m² | Algne |
| 23. apr 2026 | 379 000 € | 6649 € / m² | -5.0% |