Müükapartment
Duplex Apartment with Shared Garden in Liancourt
86 000 €
2139 €/m²
3
Toad kokku
1
Magamistoad
40,2 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom, one-bathroom duplex apartment features a separate, equipped kitchen and a shower room. The property benefits from a shared garden and is situated in a well-maintained, low-charge copropriété in Liancourt, offering a quiet environment with easy access to amenities.
Ehitusaasta1940
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus1 / 2
Lisaomadused
Aed
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com
Energiatõhusus
Energiaklass
317 kWh/m²/yrE
Class E — 317 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
55 kg CO²/m²/yrE
Class E — 55 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
27 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
18 kmKeskkond

attic
Duplex Apartment with Shared Garden in Liancourt
86 000 €
2139 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Eco Immo 60
Viide: 3244
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.