Müükapartment
Duplex Apartment with Sea View in Pigeon, Oostende
325 000 €
3155 €/m²
Duivenhokstraat 1A, 8400 Oostende
4
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
103 m²
Elamispind
6 m²
Terrass
Kirjeldus
This two-bedroom duplex apartment is located on the third and fourth floors of a new build in Pigeon, near the seafront of Oostende. The property features a bright living and dining area, fully equipped open-plan kitchen, and separate toilet on the third floor. The fourth floor includes a spacious bedroom with an adjoining bathroom and additional storage, complemented by a 6 m² terrace with open v...
Ehitusaasta2024
SeisukordHea
Korrus3 / 3
Asukoht
Duivenhokstraat 1A, 8400 Oostende
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,9 km29 minLennujaam
73 km3.2hHaridus
Lasteaed
1,1 km17 minÜlikool
1,8 km28 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
500 m7 minRestoran
400 m6 minPank
700 m11 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
200 m3 minHaigla
800 m13 minVeterinaaria
5 km13 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
500 m8 minKeskkond
Suurem tee
2,1 km5 minRaudtee
1,9 km30 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.