One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Prantsusmaa
  3. Duplex Apartment with Sea View in Cannes
1 / 6
MüükKorter

Duplex Apartment with Sea View in Cannes

4 390 000 €
13 937 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
4
Vannitoad
315 m²
Elamispind
200 m²
Krunt
200 m²
Aed

Kirjeldus

This duplex apartment features three bedrooms, all en suite, and a master bedroom with a double dressing room and bathroom, including a hammam and sauna. It is located in a secure residence with a private garden of 200 m² and a swimming pool, just 5 minutes by car from La Croisette. Additional amenities include a private elevator, two garages, and a parking lot.

KüteElekter
Valve24/7

Lisaomadused

Konditsioneer
Lift
Merevaade
Mullivann
Parkla
Saun
Suletud kogukond
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: luxuryestate.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

B
Class B

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
18 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
4 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Kaubanduskeskus
15 km
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal

Keskkond

Suurem tee
3 km
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Elutuba - Duplex Apartment with Sea View in Cannes

living room

Magamistoad - Duplex Apartment with Sea View in Cannes

bedroom

Söögituba - Duplex Apartment with Sea View in Cannes

dining room

Toad - Duplex Apartment with Sea View in Cannes

closet dressing

Vannitoad - Duplex Apartment with Sea View in Cannes

bathroom

Vannitoad - Duplex Apartment with Sea View in Cannes

bathroom

Duplex Apartment with Sea View in Cannes
4 390 000 €
13 937 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
LuxuryEstate
Avaldaja
Home Hunts
Viide: 132732980
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.