Müükapartment
Duplex Apartment with Pool in Alhama de Murcia
222 900 €
2298 €/m²
calle Central de Las Cañadas, Alhama de Murcia
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
97 m²
Elamispind
Kagu
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom duplex apartment is located on the ground floor with a south-east orientation. It features a fully equipped kitchen, open-plan living area, and a private terrace. The property is part of a resort-style residential area with a communal pool, gardens, and parking, situated near golf courses and local amenities.
Ehitusaasta2026
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus0
Asukoht
calle Central de Las Cañadas, Alhama de Murcia
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
4 km11 minRaudteejaam
14 km37 minLennujaam
20 km51 minHaridus
Ülikool
23 km59 minRaamatukogu
5 km14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
6 km15 minToidupood
100 m1 minRestoran
1000 m15 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
5 km14 minHaigla
28 km1.2hVeterinaaria
6 km15 minVaba aeg ja loodus
Park
700 m10 minRand
19 km49 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.