Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 17
Korter

Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

580 000 €
7250 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 6. märts 2026

4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
80 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
13 m²
Terrass

Kirjeldus

This apartment is a duplex with three bedrooms and one bathroom, located on the top floor of a prestigious residence with a pool and concierge. It features a panoramic view of the port, Cap d'Antibes, and the mountains, with a 13 m² terrace offering exceptional light and space. The property includes a fully equipped open-plan kitchen, living room, and dining area, with a double garage and is close to local amenities and beaches.

SeisukordSuurepärane
OmandKaasomand
Korrus5
Valve24/7

Lisaomadused

Aed
Bassein
Lift
Merevaade
Mullivann
Sisustatud köök
Suletud kogukond
Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: etreproprio.com, luxuryestate.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

118 kWh/m²/a
C
Class C: 118 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

3 kg CO²/m²/a
A
Class A: 3 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
13 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
5 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Kaubanduskeskus
11 km
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal

Keskkond

Suurem tee
4 km
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Elutuba - Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

living room

Köök - Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

kitchen

Vannitoad - Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

bathroom

Terrass - Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

terrace patio

Magamistoad - Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

bedroom

Rõdu - Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

balcony

Elutuba - Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

living room

Rõdu - Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

balcony

Elutuba - Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

living room

Toad - Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

staircase

Pesuköök - Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

utility room

Magamistoad - Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

bedroom

Magamistoad - Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

bedroom

Magamistoad - Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

bedroom

Magamistoad - Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

bedroom

Bassein - Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris

pool area

Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris
Duplex Apartment with Panoramic View in Vallauris
580 000 €7250 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor