Müükapartment
Duplex Apartment with Natural Light in Tournai
160 000 €
1739 €/m²
Tournai
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
92 m²
Elamispind
Kirjeldus
This duplex apartment in Tournai features two bedrooms and a semi-equipped kitchen. It offers natural light through numerous windows and includes a spacious living area, a bathroom with toilet, and a mezzanine space that can serve as an additional bedroom or workspace. The property is centrally located, with no immediate repairs needed and is currently rented out.
Ehitusaasta1991
SeisukordHea
Korrus0
Lisaomadused
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
417 kWh/m²/yrE
Class E — 417 kWh/m²/yr
Asukoht
Tournai
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
900 m14 minLennujaam
19 km51 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minAlgkool
1,2 km18 minKeskkool
500 m9 minÜlikool
300 m4 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
0 m1 minRestoran
100 m2 minKaubanduskeskus
800 m12 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
0 m1 minHaigla
700 m10 minVeterinaaria
400 m7 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
9 km24 minKeskkond
Suurem tee
2,6 km7 minRaudtee
900 m14 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.