Portugal
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Portugal
  3. Duplex Apartment with Elevator in Rio de Mouro
1 / 13
MüükKorterDupleks

Duplex Apartment with Elevator in Rio de Mouro

257 000 €
2856 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 21. mai 2026

Serra das Minas, Rio de Mouro
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
24/7
Valve
90 m²
Elamispind

Kirjeldus

This duplex apartment features two bedrooms, one of which has an embossed wardrobe, and a fully equipped bathroom. The open-plan kitchen and living area are modern and functional, with a marquise providing additional space. The property benefits from good solar exposure and is located in a quiet, family-friendly area with convenient access to local amenities and transport links.

Ehitusaasta1986
SeisukordUus
OmandTäis

Lisaomadused

Konditsioneer
Lift
Parkla
Sisustatud köök
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: maisconsultores.pt

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

D
Class D

Asukoht

Serra das Minas, Rio de Mouro
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
100 m2 min
Raudteejaam
600 m9 min
Metroopeatus
10 km26 min
Lennujaam
16 km41 min

Haridus

Lasteaed
400 m7 min
Keskkool
16 km41 min
Ülikool
4 km9 min
Raamatukogu
3 km9 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
600 m9 min
Toidupood
500 m7 min
Restoran
100 m2 min
Pank
600 m9 min

Tervishoid

Apteek
700 m11 min
Arst
300 m4 min
Haigla
2,0 km31 min
Veterinaaria
1,3 km20 min

Vaba aeg ja loodus

Park
100 m2 min
Rand
10 km27 min

Keskkond

Suurem tee
2,4 km6 min
Raudtee
300 m5 min
Kuulutuse allikad
MaisconsultoresMaisconsultoresAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Miguel Bicho
MaisConsultores #Master
Viide: 66809-MAIS60737

Photo Tour

Elutuba - Duplex Apartment with Elevator in Rio de Mouro

living room

Vannitoad - Duplex Apartment with Elevator in Rio de Mouro

bathroom

Magamistoad - Duplex Apartment with Elevator in Rio de Mouro

bedroom

Aed - Duplex Apartment with Elevator in Rio de Mouro

garden

Köök - Duplex Apartment with Elevator in Rio de Mouro

kitchen

Elutuba - Duplex Apartment with Elevator in Rio de Mouro

living room

Magamistoad - Duplex Apartment with Elevator in Rio de Mouro

bedroom

Magamistoad - Duplex Apartment with Elevator in Rio de Mouro

bedroom

Köök - Duplex Apartment with Elevator in Rio de Mouro

kitchen

Magamistoad - Duplex Apartment with Elevator in Rio de Mouro

bedroom

Esik - Duplex Apartment with Elevator in Rio de Mouro

hallway entrance

Duplex Apartment with Elevator in Rio de Mouro
Välivaade - Duplex Apartment with Elevator in Rio de Mouro
Duplex Apartment with Elevator in Rio de Mouro
257 000 €2856 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Saada päring ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastuse saad otse oma postkasti.

Serra das Minas, Rio de Mouro
Sintra · 90 m² · 2 magamistuba

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com