Müükapartment
Duplex Apartment with Courtyard in Grenoble
115 000 €
2654 €/m²
3
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
43,3 m²
Elamispind
Kirjeldus
This duplex apartment offers two bedrooms and one bathroom, located on the ground floor of a courtyard in Grenoble. The property features a spacious living area with a fully equipped kitchen, separate toilet facilities, a walk-in closet with built-in storage, and a modern bathroom. The upper level includes a bedroom with high ceilings and a large skylight, providing ample natural light. The apartm...
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus0
Energiaklass
245 kWh/m²/yrD
Class D — 245 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
9 kg CO²/m²/yrB
Class B — 9 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
34 kmHaridus
LähedalRand
10 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

kitchen
Duplex Apartment with Courtyard in Grenoble
115 000 €
2654 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
TRANSALPES IMMOBILIER
Viide: 6066
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.