Müükapartment
Duplex Apartment with Balcony in Strasbourg
309 000 €
4066 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
76 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom duplex apartment is located on the fourth and fifth floors of a well-maintained 1900s building. It features a large balcony with a clear view of Strasbourg's rooftops and includes a kitchen/dining area, living room, and a study/second bedroom.
Ehitusaasta1900
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Korrus4
Energiaklass
238 kWh/m²/yrD
Class D — 238 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
48 kg CO²/m²/yrD
Class D — 48 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmLennujaam
12 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank

terrace patio
Duplex Apartment with Balcony in Strasbourg
309 000 €
4066 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Gael STURTZ
Agence Immobilière GAEL STURTZ
Viide: VA2946-GSTURTZ
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.