Itaalia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Itaalia
  3. Duplex Apartment with Balcony in Milan

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 35
KorterDupleks

Duplex Apartment with Balcony in Milan

252 000 €
4200 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 24. apr 2026

Via Camillo Prampolini, 12, 20158 Milano
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
60 m²
Elamispind

Kirjeldus

This duplex apartment features two bedrooms and one bathroom, with a balcony on one of the rooms. The property is located on the first floor of a 1950s building, with elevator access, and includes a functional layout with an open-plan kitchen and a windowed bathroom with a bath. The apartment is situated in a quiet residential street in the Maciachini district, close to local amenities and metro access.

Ehitusaasta1960
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus1 / 4
KüteGaas

Lisaomadused

Lift
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: tecnocasa.it

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 24. apr 2026
Alghind275 000 €
Muutus-23 000 €-8.4%
Praegune252 000 €
275 000 €252 000 €24. apr21. juuli
24. apr 2026275 000 €—Algne
21. juuli 2026252 000 €—-8.4%

Energiatõhusus

Energiaklass

218.07 kWh/m²/a
G
Class G: 218.07 kWh/m²/a

Asukoht

Via Camillo Prampolini, 12, 20158 Milano
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
140 m2 min
Raudteejaam
450 m7 min
Metroopeatus
450 m7 min
Lennujaam
7 km19 min

Haridus

Lasteaed
300 m4 min
Keskkool
4 km10 min
Ülikool
1,1 km17 min
Raamatukogu
1,0 km16 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
130 m2 min
Toidupood
350 m5 min
Restoran
40 m1 min
Pank
500 m7 min

Tervishoid

Apteek
90 m1 min
Arst
170 m3 min
Haigla
850 m13 min
Veterinaaria
500 m8 min

Vaba aeg ja loodus

Park
50 m1 min
Rand
7 km19 min

Keskkond

Raudtee
600 m9 min

Photo Tour

Välivaade - Duplex Apartment with Balcony in Milan

facade

Aed - Duplex Apartment with Balcony in Milan

garden

Köök - Duplex Apartment with Balcony in Milan

kitchen

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bedroom

Vannitoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bathroom

Köök - Duplex Apartment with Balcony in Milan

kitchen

Köök - Duplex Apartment with Balcony in Milan

kitchen

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bedroom

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bedroom

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bedroom

Köök - Duplex Apartment with Balcony in Milan

kitchen

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bedroom

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bedroom

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bedroom

Köök - Duplex Apartment with Balcony in Milan

kitchen

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bedroom

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bedroom

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bedroom

Toad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

closet dressing

Esik - Duplex Apartment with Balcony in Milan

hallway entrance

Esik - Duplex Apartment with Balcony in Milan

hallway entrance

Toad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

closet dressing

Vannitoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bathroom

Vannitoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bathroom

Pesuköök - Duplex Apartment with Balcony in Milan

utility room

Esik - Duplex Apartment with Balcony in Milan

hallway entrance

Esik - Duplex Apartment with Balcony in Milan

hallway entrance

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bedroom

Köök - Duplex Apartment with Balcony in Milan

kitchen

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bedroom

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bedroom

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Milan

bedroom

Plaan - Duplex Apartment with Balcony in Milan
Plaan - Duplex Apartment with Balcony in Milan
Plaan - Duplex Apartment with Balcony in Milan
Duplex Apartment with Balcony in Milan
252 000 €4200 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor