Itaalia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Itaalia
  3. Duplex Apartment with Balcony in Lazzate
1 / 22
MüükKorterDupleks

Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

59 000 €
1311 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 6. veebr 2026

Lazzate
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
45 m²
Elamispind
Kagu
Suund

Kirjeldus

This duplex apartment features two bedrooms, including a living room with a kitchenette, a bathroom with a shower, and a master bedroom with balcony access. The property is located centrally in Lazzate, close to amenities such as bars, pharmacies, banks, schools, bus stops, post offices, and shops. It offers a south-eastern exposure and is equipped with air conditioning and a ceramic floor, with an elevator available for access.

Ehitusaasta1961
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1
KüteElekter

Lisaomadused

Konditsioneer
Lift
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: tempocasa.it, wikicasa.it

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

221.87 kWh/m²/a
E
Class E: 221.87 kWh/m²/a

Asukoht

Lazzate
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
300 m4 min
Raudteejaam
4 km9 min
Lennujaam
27 km1.2h

Haridus

Lasteaed
300 m4 min
Keskkool
22 km57 min
Ülikool
4 km9 min
Raamatukogu
400 m6 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
2,1 km5 min
Toidupood
200 m3 min
Restoran
350 m5 min
Pank
250 m4 min

Tervishoid

Apteek
450 m7 min
Arst
2,9 km7 min
Haigla
4 km10 min
Veterinaaria
2,6 km7 min

Vaba aeg ja loodus

Park
1,4 km22 min
Rand
12 km32 min

Keskkond

Suurem tee
1,3 km20 min
Raudtee
3,0 km8 min
Kuulutuse allikad
TempocasaTempocasaAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Tempocasa Lazzate
Marcello Milazzo
Viide: BL049

Photo Tour

Välivaade - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

facade

Köök - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

kitchen

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

bedroom

Vannitoad - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

bathroom

Elutuba - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

living room

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

bedroom

Köök - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

kitchen

Köök - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

kitchen

Rõdu - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

balcony

Köök - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

kitchen

Rõdu - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

balcony

Esik - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

hallway entrance

Esik - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

hallway entrance

Söögituba - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

dining room

Vannitoad - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

bathroom

Elutuba - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

living room

Söögituba - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

dining room

Söögituba - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

dining room

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

bedroom

Magamistoad - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

bedroom

Välivaade - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate

facade

Plaan - Duplex Apartment with Balcony in Lazzate
Duplex Apartment with Balcony in Lazzate
59 000 €1311 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Lazzate
45 m² · 1 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor