Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Duplex Apartment with Terrace in Le Teil
1 / 17
ÜürKorterDupleks

Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

522 € / kuus
8 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 11. mai 2026

3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
67 m²
Elamispind
24/7
Valve
Ida
Suund

Kirjeldus

This duplex apartment offers three bedrooms, two bathrooms, and a living space with an east-west orientation. It features a terrace, a fireplace, and includes both a basement and an attic. The property is located in the city centre of Le Teil.

SeisukordHea
Korrus2 / 2
KüteGaas

Lisaomadused

Kamin
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: bienici.com

Hinnastuse ajalugu

Tagasi alghinna juures
Jälgitud alates 11. mai 2026
Alghind522 €8 € /m²
Muutus0 €0.0%
Praegune522 €8 € /m²
522 €11. mai1. sept24. sept19. okt
24. sept 2026477 €7 € /m²-8.8%
30. sept 2026523 €8 € /m²+9.6%
10. okt 2026522 €8 € /m²-0.2%
14. okt 2026523 €8 € /m²+0.2%
19. okt 2026522 €8 € /m²-0.2%

Energiatõhusus

Energiaklass

226 kWh/m²/a
D
Class D: 226 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

45 kg CO²/m²/a
D
Class D: 45 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
104 km

Haridus

Lasteaed
5 km
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
7 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Kaubanduskeskus
19 km
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
5 km
Haigla
5 km
Veterinaaria
5 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal

Keskkond

Raudtee
Lähedal
Kuulutuse allikad
Bien'iciBien'iciAvaneb uuel vahekaardilLe Site ImmoLe Site ImmoAvaneb uuel vahekaardilGoflintGoflintAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Cimm Immobilier le Teil
Laurence Giffon
Viide: 6652543

Photo Tour

Elutuba - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

living room

Toad - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

other room

Vannitoad - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

bathroom

Köök - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

kitchen

Esik - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

hallway entrance

Köök - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

kitchen

Toad - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

other room

Toad - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

other room

Toad - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

other room

Toad - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

other room

Toad - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

other room

Köök - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

kitchen

Toad - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

other room

Esik - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

hallway entrance

Toad - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

other room

Vannitoad - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

bathroom

Vannitoad - Duplex Apartment with Terrace in Le Teil

bathroom

Duplex Apartment with Terrace in Le Teil
522 € / kuus8 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Duplex Apartment with Terrace in Le Teil
Le Teil · 67 m² · 2 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor