Müükapartment
3-bedroom apartment in Anderlecht
399 000 €
4750 €/m²
All. de la Vla Romaine 33, 1070 Anderlecht
3
Magamistoad
1
Vannitoad
84 m²
Elamispind
SeisukordUus
Korrus2 / 2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
A
Class A
Asukoht
All. de la Vla Romaine 33, 1070 Anderlecht
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,9 km29 minMetroopeatus
400 m6 minLennujaam
12 km31 minHaridus
Lasteaed
900 m15 minAlgkool
1,1 km17 minKeskkool
2,3 km6 minÜlikool
2,8 km7 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m4 minToidupood
300 m4 minRestoran
300 m4 minPank
200 m4 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
300 m4 minHaigla
1,0 km16 minVeterinaaria
700 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
20 km52 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
800 m12 minPhoto Tour

Asukoht
All. de la Vla Romaine 33, 1070 Anderlecht
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.