Pildid puuduvad
Müükhouse
Duinschooten 12 046 Noordwijkerhout
325 000 €
3916 €/m²
Duinschooten 12, Noordwijkerhout
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
83 m²
Elamispind
169 m²
Krunt
Kirjeldus
Te koop: Bungalow Duinschooten 12 B46 – Sollasi, Noordwijkerhout Direct instapklare bungalow met hoog verhuurpotentieel in het geliefde bungalowpark Sollasi Deze goed onderhouden bungalow uit 1975 is in de afgelopen jaren volledig gemoderniseerd en bevindt zich in een uitstekende staat. Met een woonoppervlakte van 87 m², drie slaapkamers en een zonnige, volledig omsloten tuin is dit een ideaal...
Ehitusaasta1975
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Duinschooten 12, Noordwijkerhout
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,0 km16 minRaudteejaam
5 km14 minLennujaam
15 km39 minHaridus
Lasteaed
2,4 km6 minKeskkool
24 km1.0hÜlikool
12 km32 minRaamatukogu
1,9 km29 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,9 km30 minToidupood
2,0 km31 minRestoran
300 m5 minPank
5 km12 minTervishoid
Apteek
2,1 km5 minArst
2,0 km5 minHaigla
11 km30 minVeterinaaria
5 km13 minVaba aeg ja loodus
Park
1,6 km25 minRand
500 m8 minKeskkond
Raudtee
2,5 km6 minAsukoht
Duinschooten 12, Noordwijkerhout
Täpne asukoht