Müükhouse
4-room house in Kalundborg
1 795 000 DKK ≈ 240 207 €
17 095 DKK/m² ≈ 2288 €/m²
Duevænget 2, 4400 Kalundborg
4
Toad kokku
105 m²
Elamispind
1222 m²
Krunt
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: danbolig.dk
Asukoht
Duevænget 2, 4400 Kalundborg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m6 minLennujaam
55 km2.4hHaridus
Lasteaed
5 km13 minÜlikool
39 km1.7hRaamatukogu
20 km52 minKaubandus ja teenused
Supermarket
5 km13 minToidupood
6 km14 minRestoran
6 km16 minPank
6 km16 minTervishoid
Apteek
6 km16 minHaigla
34 km1.4hVaba aeg ja loodus
Park
5 km13 minRand
900 m13 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.