Müükhouse
Divisible Plot House near Pontault-Combault
493 500 €
7257 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
68 m²
Elamispind
946 m²
Krunt
946 m²
Aed
Kirjeldus
This three-bedroom house features a living room with access to a terrace, a kitchen, two bedrooms, a bathroom with toilet, and a garage. The property includes a 946 m² divisible plot, offering potential for division or extension. It is conveniently located near bus line 209 and within walking distance of Pontault-Combault and Villiers-sur-Marne train stations.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
17 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalRand
7 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.