Müükapartment
3-room apartment in Las Palmas G. Canaria (Capital)
336 000 €
3027 €/m²
Distrito Ciudad Alta, Las Palmas G. Canaria (Capital), Las Palmas
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
111 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tucasa.com
Energiatõhusus
Energiaklass
79.19 kWh/m²/yrG
Class G — 79.19 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
21.02 kg CO²/m²/yrG
Class G — 21.02 kg CO²/m²/yr

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.