One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Hispaania
  3. Developable Land with Construction in Progress, Dodro
1 / 11
MüükMaa/krundid

Developable Land with Construction in Progress, Dodro

55 000 €
Rúa Fortunato Cruces 60, Dodro, 15916, A Coruña
1241 m²
Krunt

Kirjeldus

This land plot in Dodro, province of La Coruña, is designated as Suelo de Núcleo Rural Area de Expansión, Grade 2, and is currently under construction with a foundation and exterior shell of the ground floor completed. The plot is 1,241 m² and is well-connected, with proximity to the Autovía del Barbanza AG-11 and the AP-9 motorway. It is located 1.5 km from the urban centre of Padrón.

SeisukordUus
OmandTäis

Lisaomadused

Aed
Maavaade
Metsavaade
Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: fotocasa.es

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Rúa Fortunato Cruces 60, Dodro, 15916, A Coruña
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
1,2 km19 min
Raudteejaam
1,8 km28 min
Lennujaam
27 km1.2h

Haridus

Lasteaed
2,0 km5 min
Ülikool
18 km47 min
Raamatukogu
1,1 km17 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
1,1 km18 min
Toidupood
1,1 km18 min
Restoran
1000 m15 min
Pank
1,4 km21 min

Tervishoid

Apteek
100 m1 min
Arst
100 m1 min
Haigla
17 km45 min
Veterinaaria
1,2 km19 min

Vaba aeg ja loodus

Park
1,1 km17 min
Rand
4 km10 min

Keskkond

Suurem tee
400 m6 min
Raudtee
1,4 km22 min

Photo Tour

Aed - Developable Land with Construction in Progress, Dodro

land plot

Õhuvaade - Developable Land with Construction in Progress, Dodro

land plot

Välivaade - Developable Land with Construction in Progress, Dodro

facade

Välivaade - Developable Land with Construction in Progress, Dodro

facade

Aed - Developable Land with Construction in Progress, Dodro

garden

Välivaade - Developable Land with Construction in Progress, Dodro

facade

Välivaade - Developable Land with Construction in Progress, Dodro

facade

Välivaade - Developable Land with Construction in Progress, Dodro
Developable Land with Construction in Progress, Dodro
Developable Land with Construction in Progress, Dodro
Välivaade - Developable Land with Construction in Progress, Dodro
Developable Land with Construction in Progress, Dodro
55 000 €
Meeldib? Võta ühendust
Fotocasa
Avaldaja
Inmuebles Do Sar
Viide: V00236
Asukoht
Rúa Fortunato Cruces 60, Dodro, 15916, A Coruña
Täpne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.