Portugal
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Portugal
  3. Villa with City View in Olhão
1 / 7
MüükMajaVillaEramuEraldi sissepääs

Villa with City View in Olhão

420 000 €
2742 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 23. mai 2026

3
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
153 m²
Elamispind
90,7 m²
Krunt
113 m²
Aed

Kirjeldus

This villa offers three bedrooms, each with an en suite bathroom, a spacious living room, and a fitted kitchen. It features a city view, a garden, a terrace, and a private garage. The property includes a roof terrace and a swimming pool, with a fully approved building plan for construction.

SeisukordUus
OmandTäis

Lisaomadused

Linnaavaade
Parkla
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: predimed.pt

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 23. mai 2026
Alghind450 000 €4985 € /m²
Muutus-30 000 €-6.7%
Praegune420 000 €4667 € /m²
450 000 €420 000 €23. mai24. sept
23. mai 2026450 000 €4985 € /m²Algne
24. sept 2026420 000 €4667 € /m²-6.7%

Energiatõhusus

Energiaklass

E
Class E

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
10 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
7 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
7 km
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
3 km

Keskkond

Raudtee
Lähedal
Kuulutuse allikad
LuxuryEstateLuxuryEstateAvaneb uuel vahekaardilPredimedPredimedAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
PREDIMED MATRIZ OLHÃO
Rui Loja
Viide: 060538

Photo Tour

Elutuba - Villa with City View in Olhão

living room

Magamistoad - Villa with City View in Olhão

bedroom

Köök - Villa with City View in Olhão

kitchen

Bassein - Villa with City View in Olhão

pool area

Vannitoad - Villa with City View in Olhão

bathroom

Villa with City View in Olhão
Plaan - Villa with City View in Olhão
Villa with City View in Olhão
420 000 €2742 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Villa with City View in Olhão
Olhão · 153 m² · 3 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor