Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Detached Villa with Pool in Arvert
1 / 21
MüükMajaVillaEramu

Detached Villa with Pool in Arvert

350 000 €
1570 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 10. nov 2025

5
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
223 m²
Elamispind
1500 m²
Krunt
1500 m²
Aed

Kirjeldus

This detached villa features five bedrooms and two bathrooms, with a basement level. The property is located in Arvert, a short drive from La Palmyre, and is within 750m of local amenities. It includes a large garden, a swimming pool, a double garage, and an outdoor workshop, with recent renovations to the electrical system, windows, and bathrooms.

Ehitusaasta1970
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust2
KüteÕli

Lisaomadused

Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass
Välibassein

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: bienici.com

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 10. nov 2025
Alghind385 000 €1726 € /m²
Muutus-35 000 €-9.1%
Praegune350 000 €1570 € /m²
385 000 €350 000 €10. nov17. jaan
10. nov 2025385 000 €1726 € /m²Algne
17. jaan 2026350 000 €1570 € /m²-9.1%

Energiatõhusus

Energiaklass

187 kWh/m²/a
D
Class D: 187 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

47 kg CO²/m²/a
E
Class E: 47 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
8 km
Lennujaam
48 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
4 km
Ülikool
44 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
9 km
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal

Keskkond

Raudtee
Lähedal
Kuulutuse allikad
Être ProprioÊtre ProprioAvaneb uuel vahekaardilBien'iciBien'iciAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Provimo
Sandra BALLANGER
Viide: 6124

Photo Tour

Välivaade - Detached Villa with Pool in Arvert

facade

Köök - Detached Villa with Pool in Arvert

kitchen

Vannitoad - Detached Villa with Pool in Arvert

bathroom

Bassein - Detached Villa with Pool in Arvert

pool area

Elutuba - Detached Villa with Pool in Arvert

living room

Toad - Detached Villa with Pool in Arvert

staircase

Elutuba - Detached Villa with Pool in Arvert

living room

Toad - Detached Villa with Pool in Arvert

other room

Vannitoad - Detached Villa with Pool in Arvert

bathroom

Vannitoad - Detached Villa with Pool in Arvert

bathroom

Aed - Detached Villa with Pool in Arvert

garden

Terrass - Detached Villa with Pool in Arvert

terrace patio

Välivaade - Detached Villa with Pool in Arvert

driveway

Välivaade - Detached Villa with Pool in Arvert

driveway

Elutuba - Detached Villa with Pool in Arvert

living room

Aed - Detached Villa with Pool in Arvert

garden

Toad - Detached Villa with Pool in Arvert

other room

Elutuba - Detached Villa with Pool in Arvert

living room

Välivaade - Detached Villa with Pool in Arvert

facade

Välivaade - Detached Villa with Pool in Arvert

driveway

Terrass - Detached Villa with Pool in Arvert

terrace patio

Detached Villa with Pool in Arvert
350 000 €1570 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Detached Villa with Pool in Arvert
Arvert · 223 m² · 5 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor