Rootsi
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Rootsi
  3. Villa with Garden and Terrace in Vålberg
1 / 29
MüükMajaVillaEramu

Villa with Garden and Terrace in Vålberg

995 000 SEK ≈ 89 174 €
8884 SEK/m² ≈ 796 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 30. mai 2026

Långgatan 25
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
112 m²
Elamispind
1351 m²
Krunt
1351 m²
Aed

Kirjeldus

This detached villa features two bedrooms, a basement, and an attic. It includes a garden view, terrace, veranda, sauna, and hot tub. The property is located in a corner plot with a private setting and is close to schools and recreational facilities.

Ehitusaasta1947
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust2
KütePuit

Lisaomadused

Elektrilaadija
Maavaade
Metsavaade
Mullivann
Parkla
Saun
Sisustatud köök
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: bjurfors.se, hemnet.se

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 30. mai 2026
Alghind1 250 000 SEK≈ 110 703 €11 161 SEK /m²
Muutus-255 000 SEK≈ -22 583 €-20.4%
Praegune995 000 SEK≈ 88 119 €8884 SEK /m²
1 250 000 SEK995 000 SEK30. mai28. sept
30. mai 20261 250 000 SEK11 161 SEK /m²Algne
28. sept 2026995 000 SEK8884 SEK /m²-20.4%

Energiatõhusus

Energiaklass

107 kWh/m²/a
D
Class D: 107 kWh/m²/a

Asukoht

Långgatan 25
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
50 m1 min
Raudteejaam
15 km38 min
Lennujaam
145 km6.3h

Haridus

Lasteaed
650 m10 min
Ülikool
18 km47 min
Raamatukogu
800 m12 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
850 m13 min
Restoran
600 m9 min
Pank
6 km16 min

Tervishoid

Apteek
1,6 km24 min
Arst
1,6 km25 min
Haigla
16 km42 min
Veterinaaria
5 km12 min

Vaba aeg ja loodus

Park
450 m7 min
Rand
7 km18 min

Keskkond

Suurem tee
5 km13 min
Raudtee
130 m2 min
Kuulutuse allikad
Boneo SeBoneo SeAvaneb uuel vahekaardilBjurfors SeBjurfors SeAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Bjurfors Karlstad
Charlotte Clerkestam
Viide: CMVILLA58CBTPRIGRM9FKRV

Photo Tour

Aed - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

land plot

Söögituba - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

dining room

Köök - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

kitchen

Magamistoad - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

bedroom

Vannitoad - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

bathroom

Välivaade - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

facade

Esik - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

hallway entrance

Elutuba - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

living room

Terrass - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

terrace patio

Köök - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

kitchen

Esik - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

hallway entrance

Köök - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

kitchen

Elutuba - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

living room

Söögituba - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

dining room

Toad - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

closet dressing

Toad - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

staircase

Köök - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

kitchen

Esik - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

hallway entrance

Vannitoad - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

bathroom

Välivaade - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

facade

Kabinet - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

home office

Toad - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

other room

Terrass - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

terrace patio

Välivaade - Villa with Garden and Terrace in Vålberg

facade

Villa with Garden and Terrace in Vålberg
Plaan - Villa with Garden and Terrace in Vålberg
Plaan - Villa with Garden and Terrace in Vålberg
Plaan - Villa with Garden and Terrace in Vålberg
Plaan - Villa with Garden and Terrace in Vålberg
Villa with Garden and Terrace in Vålberg
995 000 SEK ≈ 89 174 €8884 SEK/m² ≈ 796 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Långgatan 25
Vålberg · 112 m² · 2 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor