Müükhouse
Detached House with Woodland View in Pont-du-Casse
239 500 €
2325 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
103 m²
Elamispind
997 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This detached house offers four bedrooms, one bathroom, and a separate WC. It features a living space with a wood-burning stove, an elegant and functional kitchen, and a garage of over 16 m². The property is set in a quiet woodland area with a pleasant, enclosed garden, and is located just seven minutes from the centre of Agen.
Ehitusaasta2006
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
169 kWh/m²/yrC
Class C — 169 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
6 kg CO²/m²/yrB
Class B — 6 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
67 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
3 kmRestoran
LähedalKaubanduskeskus
7 kmPank
3 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
6 kmHaigla
LähedalVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmKeskkond

facade
Detached House with Woodland View in Pont-du-Casse
239 500 €
2325 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
AGENCE LA CLÉ
Viide: 1442-LACLE
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.