One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Prantsusmaa
  3. Detached House with Studio in Ormesson
1 / 15
MüükMajaEramu

Detached House with Studio in Ormesson

697 000 €
3872 €/m²
9
Toad kokku
6
Magamistoad
180 m²
Elamispind
466 m²
Krunt
Edel
Suund
2
Parkimiskohad

Kirjeldus

This detached house offers six bedrooms and three bathrooms, with a total of nine rooms. It features a spacious ground floor with a dining kitchen, living room with an insert, and a separate bathroom. The property includes a 60 m² independent studio, a balcony, a terrace, and two parking spaces, all situated near local schools and amenities.

Ehitusaasta1924
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust2
KüteGaas

Lisaomadused

Aed
Kamin
Sisustatud köök
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: logic-immo.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

305 kWh/m²/a
E
Class E: 305 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

67 kg CO²/m²/a
E
Class E: 67 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
3 km
Metroopeatus
7 km
Lennujaam
13 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
5 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Kaubanduskeskus
3 km
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
7 km

Keskkond

Suurem tee
4 km
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Elutuba - Detached House with Studio in Ormesson

living room

Elutuba - Detached House with Studio in Ormesson

living room

Köök - Detached House with Studio in Ormesson

kitchen

Magamistoad - Detached House with Studio in Ormesson

bedroom

Vannitoad - Detached House with Studio in Ormesson

bathroom

Köök - Detached House with Studio in Ormesson

kitchen

Elutuba - Detached House with Studio in Ormesson

living room

Magamistoad - Detached House with Studio in Ormesson

bedroom

Magamistoad - Detached House with Studio in Ormesson

bedroom

Elutuba - Detached House with Studio in Ormesson

living room

Köök - Detached House with Studio in Ormesson

kitchen

Elutuba - Detached House with Studio in Ormesson

living room

Magamistoad - Detached House with Studio in Ormesson

bedroom

Magamistoad - Detached House with Studio in Ormesson

bedroom

Vannitoad - Detached House with Studio in Ormesson

bathroom

Detached House with Studio in Ormesson
697 000 €
3872 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Logic-Immo
Avaldaja
GHT IMMO
Viide: 940047204_2
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.