Eesti
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Eesti
  3. Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 27
MajaEramu

Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

317 000 €
1957 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 14. märts 2026

Tammetõru põik 9, Herjava, Haapsalu, Läänemaa
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
162 m²
Elamispind
2500 m²
Krunt
Lääs
Suund

Kirjeldus

This detached house features three bedrooms, two bathrooms, and a sauna. It includes a modern kitchen with an electric hob, a 10 m² kitchen area, and a balcony. The property is located in a quiet and private setting in Herjava, with proximity to the sea and a bus stop 50 m away. It offers a spacious garden and a detached garage.

Ehitusaasta2022
SeisukordHea
OmandTäis
KüteSoojuspump
Valve24/7

Lisaomadused

Aed
Elektrilaadija
Kasvuhoone
Konditsioneer
Maavaade
Metsavaade
Mullivann
Päikesepaneelid
Parkla
Saun
Sisustatud köök
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: kv.ee

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 14. märts 2026
Alghind319 000 €1969 € /m²
Muutus-2000 €-0.6%
Praegune317 000 €1957 € /m²
319 000 €317 000 €14. märts9. juuni
14. märts 2026319 000 €1969 € /m²Algne
9. juuni 2026317 000 €1957 € /m²-0.6%

Energiatõhusus

Energiaklass

C
Class C

Asukoht

Tammetõru põik 9, Herjava, Haapsalu, Läänemaa
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
190 m3 min
Lennujaam
84 km3.6h

Haridus

Lasteaed
3 km8 min
Raamatukogu
3,0 km8 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
3 km8 min
Toidupood
4 km9 min
Restoran
1,4 km22 min
Pank
3 km8 min

Tervishoid

Apteek
3 km8 min
Arst
7 km17 min
Haigla
5 km13 min
Veterinaaria
5 km14 min

Vaba aeg ja loodus

Park
2,9 km8 min
Rand
2,4 km6 min

Photo Tour

Välivaade - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

facade

Söögituba - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

dining room

Toad - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

leisure room

Magamistoad - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

bedroom

Terrass - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

terrace patio

Välivaade - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

facade

Elutuba - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

living room

Elutuba - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

living room

Elutuba - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

living room

Elutuba - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

living room

Esik - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

hallway entrance

Vannitoad - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

bathroom

Vannitoad - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

bathroom

Vannitoad - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

bathroom

Esik - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

hallway entrance

Pesuköök - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

utility room

Pesuköök - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

utility room

Kabinet - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

home office

Magamistoad - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

bedroom

Välivaade - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

facade

Aed - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

garden

Aed - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

garden

Terrass - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

terrace patio

Välivaade - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

facade

Välivaade - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

facade

Terrass - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu

terrace patio

Plaan - Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu
Detached House with Sauna in Herjava, Haapsalu
317 000 €1957 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor