Müükhouse
Detached House with Large Garden in Beynes
325 500 €
4227 €/m²
4
Toad kokku
77 m²
Elamispind
767 m²
Krunt
767 m²
Aed
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom detached house features a spacious living area with a double reception room, separate kitchen, and a fully-finished basement. The property includes a large 767 m² garden and is located in a quiet residential area near schools and shops.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
36 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
10 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
15 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.