Müükhouse
Detached House with Garden in Nagel-Séez-Mesnil
149 000 €
1987 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
75 m²
Elamispind
1025 m²
Krunt
1025 m²
Aed
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom detached house features a spacious living room with a fireplace and a fitted kitchen. The property includes a garage, a garden shed, and a terrace, set on a 1,025 m² enclosed plot. The house was built in 1981 and benefits from a 33 m² living area.
Ehitusaasta1981
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: laforet.com, lesiteimmo.com
Energiatõhusus
Energiaklass
258 kWh/m²/yrE
Class E — 258 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
58 kg CO²/m²/yrE
Class E — 58 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
4 kmLennujaam
103 kmHaridus
Lasteaed
9 kmAlgkool
10 kmKeskkool
9 kmÜlikool
19 kmRaamatukogu
10 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
4 kmRestoran
4 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
10 kmVeterinaaria
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
11 kmKeskkond
Raudtee
4 kmPhoto Tour

bedroom
Detached House with Garden in Nagel-Séez-Mesnil
149 000 €
1987 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Laforêt CONCHES-EN-OUCHE - Laforêt CONCHES EN OUCHE
Viide: 16767943
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 10. märts 2026 | 157 500 € | — | Algne |
| 9. mai 2026 | 149 000 € | — | -5.4% |