Müükhouse
Detached House with Garden in Frascarolo
43 000 €
262 €/m²
Via Vignale 6, Frascarolo
4
Toad kokku
1
Vannitoad
164 m²
Elamispind
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom detached house is located in Frascarolo, offering a serene residential setting. The property is free on three sides, ensuring good natural light and independence. It features a spacious garden, a living kitchen, and three parking spaces, with the potential for personalisation.
Ehitusaasta1950
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust2
Asukoht
Via Vignale 6, Frascarolo
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,9 km30 minRaudteejaam
5 km12 minLennujaam
62 km2.7hHaridus
Lasteaed
5 km12 minÜlikool
14 km37 minRaamatukogu
4 km11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
7 km19 minRestoran
1,9 km30 minPank
5 km12 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
400 m6 minHaigla
5 km14 minVeterinaaria
7 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m9 minRand
14 km36 minKeskkond
Raudtee
2,3 km6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.