Müükhouse
Detached House with Ample Garden in L'Escarène
599 000 €
2852 €/m²
6
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
210 m²
Elamispind
4000 m²
Krunt
4000 m²
Aed
Kirjeldus
This detached house, approximately 210 m², is situated in a verdant and tranquil setting in L'Escarène. It features two independent apartments, each with its own entrance, and is connected by an internal staircase. The property includes a large garden, multiple parking spaces, and a garage. The house, built in 1975, offers potential for various uses, such as a large family home or a dual-family pr...
Ehitusaasta1975
Energiaklass
225 kWh/m²/yrD
Class D — 225 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
8 kg CO²/m²/yrB
Class B — 8 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
21 kmHaridus
Algkool
9 kmKeskkool
4 kmÜlikool
9 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
LähedalRestoran
3 kmKaubanduskeskus
12 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
8 kmHaigla
9 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
11 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.