Müükhouse
Detached Home with Office in Donk
575 000 €
2273 €/m²
Dorpsstraat 75, 3540 Herk-de-Stad
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
253 m²
Elamispind
854 m²
Krunt
210 m²
Aed
Kirjeldus
This detached home offers four bedrooms and a separate office space, located in the green surroundings of Donk, Herk-de-Stad. The property features a living room with a fireplace, a fully fitted kitchen, and a garden of 210 m². It is situated in a rural residential area with easy access to the town centre and major transport links.
Ehitusaasta1972
SeisukordVäga hea
Korrust1
Energiaklass
209 kWh/m²/yrC
Class C — 209 kWh/m²/yr
Asukoht
Dorpsstraat 75, 3540 Herk-de-Stad
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
5 km12 minLennujaam
43 km1.9hHaridus
Lasteaed
700 m10 minKeskkool
28 km1.2hÜlikool
14 km37 minRaamatukogu
2,0 km5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,5 km23 minToidupood
1,1 km17 minRestoran
1,2 km18 minPank
2,1 km6 minTervishoid
Apteek
500 m7 minArst
1,8 km28 minHaigla
1,8 km28 minVeterinaaria
2,2 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m10 minRand
14 km35 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
4 km11 minPhoto Tour