Müükhouse
Detached Cottage with Sea View in Cornwall
415 000 €
2268 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
183 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom detached cottage offers a sea view from the main living areas. The property features a 12 m² terrace and a 20 m² garden, located near the coast in Cornwall.
Ehitusaasta1975
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tucasa.com, yaencontre.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
14 kmLennujaam
17 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalRand
44 kmPhoto Tour

facade

Detached Cottage with Sea View in Cornwall
415 000 €
2268 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Reforcasa
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.