Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Hispaania
  3. Detached Chalet with Pool in Brión
1 / 57
MüükMajaEramuAlpimaja

Detached Chalet with Pool in Brión

350 000 €
1423 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 16. mai 2026

4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
246 m²
Elamispind
550 m²
Krunt
Lääs
Suund

Kirjeldus

This detached chalet offers four bedrooms, a spacious terrace, and a private pool. The property features an east-west orientation, providing excellent natural light, and is located on a 550m² enclosed plot. It includes a modern kitchen, a large living area, and a well-appointed garden.

Ehitusaasta2002
SeisukordHea
OmandTäis
KüteGaas

Lisaomadused

Aed
Bassein
Konditsioneer
Maavaade
Mägivaade
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: fotocasa.es, yaencontre.com

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 16. mai 2026
Alghind380 000 €1484 € /m²
Muutus-30 000 €-7.9%
Praegune350 000 €1367 € /m²
380 000 €350 000 €16. mai18. juuli
16. mai 2026380 000 €1484 € /m²Algne
18. juuli 2026350 000 €1367 € /m²-7.9%

Energiatõhusus

Energiaklass

115 kWh/m²/a
E
Class E: 115 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

70 kg CO²/m²/a
A
Class A: 70 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
7 km
Lennujaam
21 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
10 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
9 km
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
6 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Kuulutuse allikad
FotocasaFotocasaAvaneb uuel vahekaardilPisosPisosAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
ASESORES FINANCIEROS DEL BARBANZA SL
Viide: 3421-10838

Photo Tour

Välivaade - Detached Chalet with Pool in Brión

facade

Köök - Detached Chalet with Pool in Brión

kitchen

Elutuba - Detached Chalet with Pool in Brión

living room

Bassein - Detached Chalet with Pool in Brión

pool area

Magamistoad - Detached Chalet with Pool in Brión

bedroom

Aed - Detached Chalet with Pool in Brión

garden

Vannitoad - Detached Chalet with Pool in Brión

bathroom

Vannitoad - Detached Chalet with Pool in Brión

bathroom

Toad - Detached Chalet with Pool in Brión

staircase

Vannitoad - Detached Chalet with Pool in Brión

bathroom

Toad - Detached Chalet with Pool in Brión

other room

Toad - Detached Chalet with Pool in Brión

attic

Toad - Detached Chalet with Pool in Brión

staircase

Toad - Detached Chalet with Pool in Brión

closet dressing

Aed - Detached Chalet with Pool in Brión

garden

Terrass - Detached Chalet with Pool in Brión

terrace patio

Terrass - Detached Chalet with Pool in Brión

terrace patio

Aed - Detached Chalet with Pool in Brión

garden

Bassein - Detached Chalet with Pool in Brión

pool area

Söögituba - Detached Chalet with Pool in Brión

dining room

Vannitoad - Detached Chalet with Pool in Brión

bathroom

Magamistoad - Detached Chalet with Pool in Brión

bedroom

Esik - Detached Chalet with Pool in Brión

hallway entrance

Toad - Detached Chalet with Pool in Brión

staircase

Magamistoad - Detached Chalet with Pool in Brión

bedroom

Toad - Detached Chalet with Pool in Brión

staircase

Toad - Detached Chalet with Pool in Brión

staircase

Vannitoad - Detached Chalet with Pool in Brión

bathroom

Magamistoad - Detached Chalet with Pool in Brión

bedroom

Toad - Detached Chalet with Pool in Brión

closet dressing

Toad - Detached Chalet with Pool in Brión

other room

Vannitoad - Detached Chalet with Pool in Brión

bathroom

Aed - Detached Chalet with Pool in Brión

garden

Aed - Detached Chalet with Pool in Brión

garden

Garaaž - Detached Chalet with Pool in Brión

garage

Välivaade - Detached Chalet with Pool in Brión

facade

Garaaž - Detached Chalet with Pool in Brión

garage

Köök - Detached Chalet with Pool in Brión

kitchen

Köök - Detached Chalet with Pool in Brión

kitchen

Söögituba - Detached Chalet with Pool in Brión

dining room

Elutuba - Detached Chalet with Pool in Brión

living room

Köök - Detached Chalet with Pool in Brión

kitchen

Aed - Detached Chalet with Pool in Brión

garden

Toad - Detached Chalet with Pool in Brión

staircase

Elutuba - Detached Chalet with Pool in Brión

living room

Magamistoad - Detached Chalet with Pool in Brión

bedroom

Elutuba - Detached Chalet with Pool in Brión

living room

Vannitoad - Detached Chalet with Pool in Brión

bathroom

Vannitoad - Detached Chalet with Pool in Brión

bathroom

Toad - Detached Chalet with Pool in Brión

closet dressing

Vannitoad - Detached Chalet with Pool in Brión

bathroom

Magamistoad - Detached Chalet with Pool in Brión

bedroom

Plaan - Detached Chalet with Pool in Brión
Plaan - Detached Chalet with Pool in Brión
Välivaade - Detached Chalet with Pool in Brión
Plaan - Detached Chalet with Pool in Brión
Plaan - Detached Chalet with Pool in Brión
Detached Chalet with Pool in Brión
350 000 €1423 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Detached Chalet with Pool in Brión
246 m² · 4 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor