Müükapartment
Designer Apartment with Terrace in Pärnu Centre
167 000 €
4249 €/m²
Rääma tänav 7d/2
2
Toad kokku
1
Magamistoad
39.3 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom apartment features a 15 m² terrace and designer interior. The property includes an open kitchen, underfloor heating, and is located in the centre of Pärnu with nearby apartment buildings.
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1 / 4
Asukoht
Rääma tänav 7d/2
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minLennujaam
115 km5.0hHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
900 m14 minRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m4 minRestoran
400 m6 minPank
700 m10 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
1,2 km18 minHaigla
2,7 km7 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
1,8 km28 minKeskkond
Raudtee
2,9 km8 minPhoto Tour

facade
Designer Apartment with Terrace in Pärnu Centre
167 000 €
4249 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Eve-Mai Kiisler
LVM Kinnisvara
Viide: 80498816
Asukoht
Rääma tänav 7d/2
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.