Müükapartment
3-room apartment in København SV
6 145 000 DKK ≈ 822 325 €
77 785 DKK/m² ≈ 10 409 €/m²
Cylindervej 17, st.. th., 2450 København SV
3
Toad kokku
79 m²
Elamispind
4433 m²
Asukoht
Cylindervej 17, st.. th., 2450 København SV
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
2,3 km6 minMetroopeatus
200 m3 minLennujaam
5 km13 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minKeskkool
2,4 km6 minÜlikool
800 m13 minRaamatukogu
1,8 km28 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
500 m7 minRestoran
400 m6 minPank
1,7 km26 minTervishoid
Apteek
1000 m15 minArst
600 m9 minHaigla
2,0 km5 minVeterinaaria
2,0 km31 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
600 m9 minKeskkond
Suurem tee
2,4 km6 minRaudtee
900 m14 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.