One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Otsing
  3. Custom-Designed House with Garden in Mechernich
1 / 8
MüükMaja

Custom-Designed House with Garden in Mechernich

Hind päringul
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
222 m²
Elamispind
1057 m²
Krunt
1057 m²
Aed

Kirjeldus

This house offers five bedrooms, two bathrooms, and a guest WC, spread over two floors. The property features a generous plot of 1,057 m², providing ample space for private garden design. It includes an allkauf-Pro Time service package and is designed for flexible adaptation to personal needs and style.

SeisukordUus

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: markt.de

Energiatõhusus

Energiaklass

A+
Class A+

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
44 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
13 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
10 km

Keskkond

Suurem tee
3 km
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Söögituba - Custom-Designed House with Garden in Mechernich

dining room

Magamistoad - Custom-Designed House with Garden in Mechernich

bedroom

Köök - Custom-Designed House with Garden in Mechernich

kitchen

Elutuba - Custom-Designed House with Garden in Mechernich

living room

Bassein - Custom-Designed House with Garden in Mechernich

pool area

Magamistoad - Custom-Designed House with Garden in Mechernich

bedroom

Custom-Designed House with Garden in Mechernich
Plaan - Custom-Designed House with Garden in Mechernich
Custom-Designed House with Garden in Mechernich
Hind kokkuleppel
Meeldib? Võta ühendust
Markt
Avaldaja
immowelt.de
Viide: b6ae4988
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.