Müükhouse
Custom-Built House with Modern Features in Chosen Commune
649 000 €
5408 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
120 m²
Elamispind
Kirjeldus
This new, custom-built house offers approximately 120 m² of living space. It features a spacious, well-lit living area with sliding aluminium doors opening onto the garden, and includes four bedrooms, one of which is a suite. The property also boasts a large bathroom, separate WC, and a functional utility room, with high-quality materials sourced locally.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
10 kmHaridus
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

pool area

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.