Müükapartment
2-bedroom apartment in Hemiksem
199 000 €
2261 €/m²
Provinciale steenweg 9, 2620 Hemiksem
2
Magamistoad
1
Vannitoad
88 m²
Elamispind
SeisukordUus
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
237 kWh/m²/yrC
Class C — 237 kWh/m²/yr
Asukoht
Provinciale steenweg 9, 2620 Hemiksem
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
900 m14 minMetroopeatus
9 km24 minLennujaam
28 km1.2hHaridus
Lasteaed
800 m12 minKeskkool
9 km22 minÜlikool
4 km11 minRaamatukogu
700 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
400 m7 minRestoran
500 m7 minPank
500 m7 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
2,0 km31 minHaigla
4 km11 minVeterinaaria
1,5 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
10 km27 minKeskkond
Suurem tee
4 km9 minRaudtee
200 m2 minPhoto Tour

Asukoht
Provinciale steenweg 9, 2620 Hemiksem
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.