Müükhouse
Cottage with Sea View in Cornwall
426 000 €
2918 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
146 m²
Elamispind
Edel
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom cottage offers a sea view from the main living areas. The property features a 12 m² terrace and a 20 m² garden, located near the coast in Cornwall.
Ehitusaasta1984
Energiaklass
189 kWh/m²/yrD
Class D — 189 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
6 kg CO²/m²/yrB
Class B — 6 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmLennujaam
12 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmKeskkond

Cottage with Sea View in Cornwall
426 000 €
2918 €/m²
Avaldaja
PROPRIETES PRIVEES SAS
Viide: 132423090
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.